ASTERIX IMPRESA DI PULIZIE soc.coop.

Popis činnosti:

Drevené hračky, Stavebné stroje a zariadenia, Záhradné náradie, Spracovanie dreva, Záhradníctvo a záhradkárstvo, Rastlinný a živočíšny olej, Výťažky z rastlín, Sklenené a krištálové vázy, Olej na kúrenie, Mazací olej, Aukcie, Registrace domén, Projekty súvisiace so službami, Kancelárska budova, Realitní zástupci, Reality, Záhrada a záhradná architektúra, Predajci bazénov a príslušenstiev, Vysokozdvižné vozíky

Poslať správu
Poslať správu:

Kontakt:

internet:

asterix-impresa-di-pulizie-soccoop.italiantrade.sk

Sídlo spoločnosti:

80, v. Arcoveggio (Cadriano)
Bologna
401 29

internet:
www.impresepuliziebologna.com

Realizácia záhrad

Vykonávame návrhy a realizácie záhrad, súkromnej aj verejnej zelene vo fázach projekcia, projektová dokumentácia, osadzovací plán, dodávka rastlinného materiálu, výsadba, údržba. Na realizácie záhrad vytvoríme projektovú dokumentáciu, osadzovací plán, rozpočet.

Bazény

Samonosné bazény sú vyrábané extruderovým horkovzdušným zváraním, s pevnosťou spojov väčšou než je pevnosť samotného materiálu. Bazény sa vyrábajú z dosky a role hladkého povrchu svetlomodrej farby vyrobené z homogénneho kopolymeru.

Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.
ItalianTrade > Technické vybavenie a strojné zariadenie > Železiarsky tovar a náradie > Záhradné náradie > ASTERIX IMPRESA DI PULIZIE soc.coop.