Drevené hračky, Stavebné stroje a zariadenia, Záhradné náradie, Spracovanie dreva, Záhradníctvo a záhradkárstvo, Rastlinný a živočíšny olej, Výťažky z rastlín, Sklenené a krištálové vázy, Olej na kúrenie, Mazací olej, Aukcie, Registrace domén, Projekty súvisiace so službami, Kancelárska budova, Realitní zástupci, Reality, Záhrada a záhradná architektúra, Predajci bazénov a príslušenstiev, Vysokozdvižné vozíky
asterix-impresa-di-pulizie-soccoop.italiantrade.sk
ASTERIX IMPRESA DI PULIZIE soc.coop.
80, v. Arcoveggio (Cadriano)
Bologna
401 29
internet:
www.impresepuliziebologna.com
Vykonávame návrhy a realizácie záhrad, súkromnej aj verejnej zelene vo fázach projekcia, projektová dokumentácia, osadzovací plán, dodávka rastlinného materiálu, výsadba, údržba. Na realizácie záhrad vytvoríme projektovú dokumentáciu, osadzovací plán, rozpočet.
Samonosné bazény sú vyrábané extruderovým horkovzdušným zváraním, s pevnosťou spojov väčšou než je pevnosť samotného materiálu. Bazény sa vyrábajú z dosky a role hladkého povrchu svetlomodrej farby vyrobené z homogénneho kopolymeru.